MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 9513160
nr 951 3160
Skrivbyrå
längd: 87 cm, djup: 53 cm, höjd: 123 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:51:32
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr